Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Mieszkańcy Grajewa tłumnie oddali krew dla swojego lekarza

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Akcję planowano na kilka godzin, ale już po kilkudziesięciu minutach skończyły się formularze dla chętnych.

U ordynatora oddziału zakaźnego Szpitala Ogólnego w Grajewie potwierdzono zakażenie koronawirusem kilka dni temu. Jego stan był tak poważny, że przetransportowano go do szpitala MSWiA w Warszawie.

- Stamtąd też nadszedł sygnał, którego efektem był dyżur mobilnego punktu poboru krwi, przed Urzędem Miasta w Grajewie - mówi burmistrz Dariusz Latarowski.

W Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku poinformowano nas, że skoro tak wielu grajewian chciało oddać krew w akcji dla swojego lekarza, ambulans niebawem ponownie odwiedzi to miasto.

https://www.radio.bialystok.pl/wiadomosci/index/id/187710

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę