Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Grand Prix Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Kobiet w Łomży

Para Weronika Andczak i Justyna Kozłowska wygrała Grand Prix Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Kobiet w Łomży. Zawody rozgrywały się na specjalnie przygotowanych dwóch boiskach przy orliku przy ul. Katyńskiej w 30-stopniowym skwarze.

W meczu finałowym spotkały się: para rozstawiona z numerem jeden w turnieju Kinga Legieta / Aleksandra Chyła (Tatarek Fundacja Siatkówki Plażowej Team) i Weronika Antczak / Justyna Kozłowska. Pierwszy set po dobrej grze wygrały do 11 Legieta / Chyła. Od początku drugiego seta agresywnie na zagrywce i dobrze w obronie grały Antczak i Kozłowska. To one wygrały drugiego seta do 8. Tie-break to dobra gra obu drużyn. W drugiej części seta para Antczak/Kozłowska dzięki dobrej grze na zagrywce, wypracowała przewagę i decydującego seta wygrała do 9. 

Radości z zakończonego turnieju nie krył główny sędzia zawodów Łukasz Makowski. – Cieszymy się, że mogliśmy gościć w Łomży, bo to trudny rok dla sportu – wyjaśniał – a poziom finału fajny do oglądania.

Andrzej Modzelewski, dyrektor MOSIR-u przypomniał, że impreza wymagała wiele pracy, dużo zaangażowania, szczególnie te boiska. - Stworzyliśmy dwa profesjonalne boiska do piłki plażowej - dodawał - po zakończeniu z tych boisk będą mogli korzystać mieszkańcy – zapewniał Modzelewski.

Zdaniem dyrektora MOSIR-u nie można było zrobić turnieju na plaży, co wydaje się naturalną przestrzenią dla Piłki Plażowej, ponieważ jest tam za mało miejsca, aby infrastrukturę zorganizować.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę