Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Kabaret na żywo znowu w Łomży

Uwielbiany przez publiczność Kabaret Skeczów Męczących wraca do występów na żywo. Już w niedzielę 16. sierpnia Jarek, Marcin, Karol i Michał zaprezentują w Łomży swój nowy program „Najśmieszniejszy”. Będzie to pierwszy występ tego typu w Łomży od czasu ogłoszenia stanu pandemii, a artyści zapowiadają, iż dołożą wszelkich starań, aby spragnieni rozrywki na najwyższym poziomie ludzie dostali to co najlepsze, premierowy program z nowymi skeczami, których nikt jeszcze nie widział: ani na żywo, ani w sieci.

Kabaret Skeczów Męczących nie bez przyczyny uznawany jest za najśmieszniejszy kabaret w Polsce. Karol Golonka, Jarosław Sadza, Marcin Szczurkiewicz i Jarosław Sadza zdolność pobudzania innych do śmiechu opanowali bowiem w stopniu tam doskonałym, że aż niewiarygodnym. Trudno się nie uśmiechnąć, albo wręcz nie płakać ze śmiechu, obserwując ich na scenie. Teraz okazja ku temu będzie jeszcze lepsza, bowiem zespół przygotował nowe skecze.
„Najśmieszniejszy” to niemal dwugodzinne spotkanie z zupełnie nowymi postaciami wprost z doskonale znanego i uwielbianego przez publiczność świata humoru Kabaretu Skeczów Męczących – zapowiadają organizatorzy. – Premierowe wcielenia Jarka, Marcina, Karola i Michała przeniosą was do historii pozornie absurdalnych i niemożliwych, a tak naprawdę opowiadających o naszej codzienności, pełnej odniesień do bieżących wydarzeń z kraju i ze świata.
Występ Kabaretu Skeczów Męczących będzie w Łomży powrotem do normalności po ponad pięciu miesiącach kabaretowej posuchy. W pandemicznej, bardzo dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości, nikt nie jest w stanie powiedzieć kiedy odbędzie się kolejny taki występ, szczególnie wykonawcy ze ścisłej, kabaretowej czołówki. Dlatego warto wybrać się na ten show, tym bardziej, że jest on organizowany z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa, z obowiązkiem noszenia masek/przyłbic i odpowiednim dystansem między widzami.
Bilety na program „Najśmieszniejszy”są dostępne w ciągłej sprzedaży, a artyści potwierdzają w nim, że śmiać można się zawsze i wszędzie, a poczucie humoru w tej pandemicznej sytuacji jest nie do przecenienia, wręcz na wagę złota!

Kabaret Skeczów Męczących „Najśmieszniejszy”

Niedziela 16.08.2020, godzina 16:00
Łomża, Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich, ul. Sadowa 12A
Rezerwacje grupowe: telefon 579 955 810

tekst płatny

 

230804070022.gif

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę