Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 13.10.2005

Instytut Studiów Podatkowych w Łomży zaprasza na organizowane szkolenia:

- “Fakturowanie oraz dokumentowanie podatku od towarów i usług “

“W drugiej połowie bieżącego roku wprowadzone zostały istotne zmiany w zasadach fakturowania i dokumentowania podatku od towarów i usług. Zmiany te weszły w życie w dniu 1 września 2005 r. Podatnicy obowiązani są poznać szczegółowo te zmiany, co w świetle nowelizacji Kodeksu karnego skarbowego, radykalnie zaostrzającej kary za przestępstwo podatkowe, ma szczególne znaczenie praktyczne. W najbliższych dniach zostanie podpisane rozporządzenie dotyczące nowych wzorów deklaracji. Celem seminarium jest praktyczne przedstawienie wszystkich istotnych zagadnień wynikających z tych nowelizacji.”
Wykład poprowadzi: Kinga Baran, wykładowca i konsultant Instytutu Studiów Podatkowych dyrektor Departamentu Podatków Pośrednich w ISP, prawnik, doradca podatkowy.
Termin i miejsce: 18 października 2005 r. (wtorek), godz. 10.00 do 15.00, Łomża, Hotel „GROMADA”, ul. Rządowa 1A. Cena wynosi 298 zł za uczestnictwo i materiały szkoleniowe.

- “Zakład pracy jako płatnik podatku dochodowego od osób fizycznych w 2005 r. – problemy praktyczne”

“ W 2005 roku zostały wprowadzone kolejne znaczące zmiany w podatku dochodowym od osób fizycznych. O ile w poprzednich latach zmiany dotyczyły głównie ulg i zwolnień podatkowych, o tyle zmiany, które weszły w życie w 2005 roku związane są z nowelizacją ustawy o podatku od towarów i usług.”
Wykład poprowadzi: Jerzy Bielawny doradca podatkowy, wiceprezes Instytutu Studiów Podatkowych. Specjalizuje się w podatku dochodowym od osób fizycznych, w szczególności w problematyce płatników tego podatku.
Termin i miejsce: 25 października 2005 r. (wtorek) w godz. 10.00 do 15.00 w Łomży, Hotel „GROMADA”,ul. Rządowa 1A. Cena za uczestnictwo wraz z materiałami wynosi 269 zł. od osoby. Uczestników seminarium organizator zaprasza na lunch.

Z poważaniem

Dyrektor biura Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej
Tomasz Chrostowski


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę