Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Woda i ścieki w Łomży mają być tańsze

Obniżka nie będzie wielka. W sumie wynieść ma 14 groszy na każdym metrze sześciennym, ale dla przyzwyczajonych do podwyżek mieszkańców Łomży to też coś. Projekt uchwały w sprawie: zatwierdzenia taryf dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków zakładającego obniżkę Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji właśnie skierowało do Rady Miejskiej. Jeżeli radni uchwałę przyjmą cena wody spadnie o 2 grosze, a ścieków o dalsze 12 groszy.

Jak podkreśla Grzegorz Lewańczuk prezes MPWiK jest to efektem podłączania do miejskiej sieci kanalizacyjnej coraz większej liczby dostawców ścieków.
Ceny wody mają spaść zaś przede wszystkim dzięki zmianie opłat za korzystanie ze środowiska. Nowe niższe ceny miałyby wejść w życie od 1. stycznia i obowiązywać przez cały 2006 rok.
Uchwałę muszą jednak zatwierdzić łomżyńscy radni.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę