Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

ŁKS w półfinale regionalnego Pucharu Polski

Główne zdjęcie
fot. Podlaski ZPN

ŁKS 1926 Łomża - Ruch Wysokie Mazowieckie oraz KS Michałowo - Olimpia Zambrów zagrają w półfinale regionalnego Pucharu Polski. Zespół z Łomży wywalczył awans bez wychodzenie na boisko, gdyż jego przeciwnik Biebrza Goniądz wycofała się z rozgrywek. W środę w siedzibie Podlaskiego ZPN odbyło się losowanie par półfinałowych przed sobotnimi spotkaniami.

Mecze w ćwierćfinale regionalnego Pucharu Polski były pierwszymi oficjalnymi pojedynkami drużyn z niższych klas rozgrywkowych z województwa podlaskiego w czasie pandemii koronawirusa. Wczoraj Ruch Wysokie Mazowieckie wysoko 7:1  pokonał Sokół 1946 Sokółka, a Olimpia Zambrów dopiero w rzutach karnych ograła Wissę Szczuczyn 3:4 (2:2).

W półfinałowych parach regionalnego Pucharu Polski spotkały się zespoły z piłkarskiej III i IV ligi. Ruch Wysokie Mazowieckie i Olimpia Zambrów uczestniczą w wyższej klasie rozgrywek niż ŁKS 1926 Łomża i  KS Michałowo. Mecze te są zaplanowane na najbliższa sobotę na godz. 17 na stadionach w Łomży i Michałowie. Finał regionalnego Pucharu Polski ma się odbyć 5 sierpnia.

W sierpniu startują także rozgrywki ligowe. ŁKS Łomża pierwszy mecz na stadionie przy ul. Zjazd rozegra 8 sierpnia z Wigrami II Suwałki. Przed wznowieniem rozgrywek w klubie z Łomży doszło do wielu zmian kadrowych. Odeszli: Filip Dojlida (koniec wypożyczenia Jagiellonia CLJ), Maciej Kozłowski (koniec wypożyczenia Jagiellonia CLJ), Mateusz Mocarski, Jakub Kotowski, Mateusz Mściwujewski (wszyscy KS Śniadowo). Przybyli: Kamil Ulman (Biebrza Goniądz), Kamil Tomczyk (KS Michałowo), Łukasz Wojno (Hetman Białystok), Tomasz Dzierzgowski (Warmia Grajewo), Dawid Ostaszewski (KS Wasilków), Bartosz Zmierczak (Wissa Szczuczyn), Bartosz Jurczak (Jagiellonia Białystok – CLJ), Sebastian Kadłubowski (MŁKS/SMS Łódź), Kacper Dąbrowski (MŁKS), Filip Cudakiewicz (MŁKS),Kamil Dobrowolski (MŁKS), Bartosz Janicki (MŁKS), Damian Mingielewicz (AP Talent Białystok), Kamil Sakowicz (AP Talent Białystok).
- Kadra zespołu jest praktycznie skompletowana, co nie oznacza, że do drużyny już nikt nie dołączy. Jest to możliwe pod warunkiem, że będzie to znaczne wzmocnienie Naszego składu – podano na stronie internetowej klubu.
Trenerem ŁKS 1926 Łomża pozostał Robert Speichler, a kierownikiem drużyny nadal jest Waldemar Antolak.

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę