Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony www.radio.bialystok.pl

Brutalne zabójstwo w Czerwonym Borze

Nawet dożywocie grozi mężczyźnie oskarżonemu o zabicie pensjonariusza ośrodka "Przystanek w drodze" w Czerwonym Borze. To miejsce, w którym przebywają byli więźniowie. Jak mówi Dariusz Błażejczyk z Prokuratury Okręgowej w Łomży, oskarżony jest byłym podopiecznym ośrodka.

W toku czynności ustalono, że ofiarą przestępstwa jest pensjonariusz tego ośrodka 47-letni mężczyzna. Ustalono też, że zabójstwa dopuścił się były pensjonariusz ośrodka, 54-letni Dariusz P. Przedstawiono mu zarzuty dokonania zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń śledczych zabójstwo było bardzo brutalne.

Dariusz P. zgodnie z decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

 

Jak się nieoficjalnie dowiedziało Polskie Radio Białystok, mężczyzna został wyrzucony z ośrodka za łamanie jego regulaminu czyli nadużywanie alkoholu. A motywem zbrodni mogła być zemsta


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę