Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pożyczki bez bik do 50 000 zł

Często w życiu przytrafiają nam się niespodziewane wydatki, które obciążają nasz budżet domowy. Co robić w sytuacji kiedy nagle musimy wydać kilka tysięcy złotych, a na koncie mamy niewiele? Jedną z pomocy mogą być pożyczki pozabankowe. Gdzie je szukać i jak wybrać najlepszą ofertę dla siebie? Przeczytaj poniższy artykuł.

Rankingi pożyczkowe

W Polsce jest ponad 100 firm, które udzielają pożyczek. Nie licząc banków, firmy parabankowe mają wiele atrakcyjnych ofert dla swoich klientów. Tak duża liczba instytucji finansowych gdzie możemy uzyskać potrzebne finansowanie może przysporzyć zawrót głowy. Jedne przyciągają swoich klientów darmowymi pożyczkami zaś drugie oferują zastrzyk gotówki na wysoką kwotę. 

Przy wyborze z pewnością pomogą nam rankingi pożyczkowe, gdzie możemy porównać wiele ofert w jednym miejscu. Pożyczki bez BIK są dostępne zarówno na małą kwotę jak i dużą - od 100 zł do nawet 50 000 zł. 

Gdzie szukać pożyczek dla zadłużonych?

Każde pożyczanie pieniędzy wiąże się z ryzykiem. Firma udzielająca kredytów, przed wydaniem decyzji, w większości przypadków weryfikuje swoich klientów. Najskuteczniejszym sposobem jest sprawdzenie baz dłużników. To w niej znajdują się informację o istniejącym zadłużeniu danej osoby lub jej historii kredytowej. Na podstawie raportu firma pożyczkowa wydaje decyzję. W porównaniu do banków, parabanki mogą udzielić pożyczki osobie, która jest zadłużona. Jednak w takim przypadku najczęściej patrzy się na inne parametry jak: wynagrodzenie, inne źródła dochodu, rodzaj zatrudnienia czy wielkość obecnego zadłużenia. 

Osoby posiadające negatywny wpis w BIK nie tracą zupełnie szansy na otrzymanie potrzebnej gotówki. Wiele firm może odrzucić takiego klienta jednak istnieją firmy, które zaryzykują własne pieniądze pożyczając zadłużonemu. Wystarczy tylko wejść na specjalny ranking gdzie będą dostępne pożyczki bez bik.

Ryzyko w pożyczaniu

Bazy BIK, KRD czy ERIF zostały stworzone aby zbierać informację kredytową klientów finansowych. Jeśli przy naszym nazwisku pojawia się negatywna wpis to jest to istotne dla firmy pożyczkowej. Ale również dla nas. Oznacza to, że nie radzimy sobie ze spłacaniem zobowiązań finansowych i przez wzięciem kolejnego kredytu powinniśmy przemyśleć naszą decyzję. Nie zawsze kolejna pożyczka może rozwiązać nasze problemy. Często zbyt wiele może powodować wpadnięcie w spiralę zadłużenia, z której jest bardzo ciężko wyjść. Chyba nikt z nas nie chce spotkać się z komornikiem, który bezwzględnie będzie egzekwował długi na poczet wierzyciela.

tekst płatny

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę