Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Diecezja łomżyńska: w niedzielę zbiórka na stypendia

50-ciu uczniów szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i studentów wyższych uczelni z diecezji łomżyńskiej ma szansę otrzymać stypendia z fundacji “Dzieło Nowego Tysiąclecia”. 9 października - w niedzielę poprzedzającą kolejną rocznicę wyboru Papieża Jana Pawła II na Stolicę Piotrową, w Diecezji Łomżyńskiej będzie obchodzony Dzień Papieski. To dobra okazja do przypomnienia nauczania Jana Pawła II. W tym dniu w kościołach całej diecezji odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na pomoc materialną dla zdolnej młodzieży pochodzącej z ubogich rodzin.

Z ofiar zebranych od wiernych oraz ofiar osobistych składanych przez kapłanów w kwocie określonej każdego roku przez Biskupa Łomżyńskiego będzie tworzony Fundusz Diecezji Łomżyńskiej – „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Stypendia w ramach tego funduszu będą przyznawane przez Diecezjalną Komisję Stypendialną do końca grudnia. Wnioski o stypendium będą rozpatrywane po wypełnieniu kwestionariusza, w którym zostaną określone kryteria dochodów i średniej ocen oraz załączonej rzetelnej opinii proboszcza parafii. Do końca roku szkolnego lub akademickiego stypendyści będą mieli obowiązek złożyć w Kurii za pośrednictwem księdza Proboszcza pisemne sprawozdanie, w jaki sposób wykorzystali otrzymane stypendium.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę