Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 09 kwietnia 2020 napisz DONOS@
200316011340.png

Granice obwodów do głosowania w Łomży podczas wyborów prezydenckich

Składy osobowe Obwodowych Komisji Wyborczych

Obwód głosowania nr 1
siedziba: Szkoła Podstawowa Nr 4 w Łomży
ul. Kierzkowa 7, tel. 2162752
ulice: Boczna, Górna, Kierzkowa, Łagodna, Marynarska, Nowa, Plac Niepodległości, Projektowana, Gen. Władysława Sikorskiego od Zawadzkiej do końca (od nr 295 i od nr 246), Stara, Stroma, Szosa Zambrowska, Franciszka Szymańskiego, Wąska, Wincentego Witosa, Zdrojowa.

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1
1/ Andrzej Kosek
2/ Alicja Gełgut
3/ Renata Dębska
4/ Jacek Duda
5/ Jerzy Jesionek
6/ Donata Bilewska
7/ Barbara Dębosz
8/ Danuta Kneć
9/ Iwona Borawska

Obwód głosowania nr 2
siedziba: Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6 w Łomży,
ul. M. Kopernika 16, tel. 2166263
ulice: Mikołaja Kopernika, oś. Bohaterów Monte Cassino, Polowa (od Al. Legionów od nr 1 do nr 39 i od nr 2 do nr 16), Gen. Władysława Sikorskiego od Al. Legionów do Zawadzkiej (od nr 239 do nr 293 i od nr 178 do nr 230), Zawadzka (od Szosy Zambrowskiej do Gen. Władysława Sikorskiego od nr 6 do nr 42 i od nr 11a do nr 23).

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2
1/ Marian Grzymała
2/ Barbara Lis
3/ Bożena Halina Szypulska
4/ Aneta Chojnowska
5/ Irena Marcińczyk
6/ Stanisława Chludzińska
7/ Helena Bożena Wieczorek Stępińska
8/ Jerzy Tarczewski
9/ Bożena Milewska

Obwód głosowania nr 3
siedziba: Zespół Szkół Drzewnych Nr 9 w Łomży
ul. Aleja Legionów 9, tel. 4735306
ulice: Al. Legionów od początku do ul. Gen. Władysława Sikorskiego (od nr 1 do nr 15 i od nr 2 do nr 36a), Plac Papieża Jana Pawła II, Plac Pocztowy, Polowa od
Al. Legionów do Wojska Polskiego (od nr 45 do nr 65 i od nr 18 do nr 26), Sadowa, Henryka Sienkiewicza, 3 Maja, Wojska Polskiego (od początku do ul. Zygmunta Glogera od nr 4 do nr 8a i od nr 11 do nr 39).

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3
1/ Paweł Jan Weis
2/ Piotr Gełgut
3/ Marek Jan Świętochowski
4/ Marzena Chojnowska
5/ Janina Karpińska
6/ Bartosz Kluczek
7/ Wioletta Sobocińska
8/ Ewa Korytkowska
9/ Elżbieta Pikulińska

Obwód głosowania nr 4
siedziba: Stowarzyszenie EDUKATOR, Przedszkole Niepubliczne „Mały Artysta” w Łomży
ul. Wojska Polskiego 29, tel. 2163045
granice: ulice: Marii Skłodowskiej Curie, Romana Dmowskiego

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4
1/ Anna Zając
2/ Anna Mierzejewska
3/ Elżbieta Toczyłowska
4/ Andrzej Karpiński
5/ Michał Czajkowski
6/ Beata Plona
7/ Marta Godlewska
8/ Grażyna Kowalewska
9/ Izabela Klimczak

Obwód głosowania nr 5
siedziba: Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Łomży, ul. Bernatowicza 4, tel. 2163717
granice: ulice: Feliksa Bernatowicza, Kanalna, Stacha Konwy, Łąkowa, Nadnarwiańska, Piękna.

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5
1/ Wojciech Ołtarzewski
2/ Danuta Łukaszewska
3/ Tomasz Małachowskiego
4/ Agnieszka Rzodkiewicz
5/ Elżbieta Bączek
6/ Irena Zach
7/ Grzegorz Ćwiek
8/ Adam Wójcik
9/ Barbara Wykowska

Obwód głosowania nr 6
siedziba: I Liceum Ogólnokształcące w Łomży
ul. Plac Kościuszki 3, tel. 2162750
ulice: Długa, Dworna od Al. Legionów do Giełczyńskiej (od nr 1 do nr 33 i od nr 2 do nr 22), Jatkowa, Kolegialna, Krótka, Plac Tadeusza Kościuszki, Pocztarska, Rządowa, Zjazd, Zamiejska.

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6
1/ Alicja Dąbrowska
2/ Urszula Piotrowska
3/ Wioletta Młodzianowska
4/ Jolanta Łapińska
5/ Bernadetta Domitr
6/ Krzysztof Chełstowski
7/ Katarzyna Olszewska
8/ Andrzej Kowalewski
9/ Józef Przybylski

Obwód głosowania nr 7
siedziba: III Liceum Ogólnokształcące w Łomży
ul. Senatorska 13, tel. 2166720
ulice: Dworna od Giełczyńskiej do Gen. Władysława Sikorskiego (od nr 35 do nr 89 i od nr 22c do nr 62), Farna, Giełczyńska, Jana z Kolna, Kapucyńska, Kaznodziejska, Krzywe Koło, Plac Zielony, Radziecka, Rybaki, Senatorska, Stary Rynek, Szkolna, Woziwodzka, Zatylna, Zielona, Żydowska

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7
1/ Wioletta Skaradzińska
2/ Izabela Janczewska
3/ Małgorzata Żelazna
4/ Dorota Nagórska
5/ Elżbieta Kapusta
6/ Agnieszka Woźniak
7/ Stanisława Korytkowska
8/ Paweł Doboszewski
9/ Urszula Chętnik

Obwód głosowania nr 8
siedziba: Gimnazjum Publiczne Nr 3 w Łomży
ul. M.Skłodowskiej Curie 5, tel. 2150342
ulice: Chabrowa, Kaktusowa, Kwiatowa, Makowa, Różana, Gen. Władysława Sikorskiego od Wojska Polskiego do Al. Legionów (od nr 101 do nr 233 i od nr 118 do nr 170C), Wojska Polskiego od Zygmunta Glogera do Gen. Władysława Sikorskiego (od nr 10 do nr 36 i od nr 41 do nr 93)

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8
1/ Ewa Grochowska
2/ Wacław Dąbrowski
3/ Anna Plona
4/ Emilia Chełstowska
5/ Teresa Kacprzyk
6/ Marek Plona
7/ Małgorzata Anna Trompa
8/ Barbara Klimowicz
9/ Danuta Rainko

Obwód głosowania nr 9
siedziba: Nadleśnictwo Łomża
ul. Nowogrodzka 60, tel. 2164582
ulice: Beztroska, Bliska, Kanarkowa, Księżycowa, Malinowa, Miła, Nowogrodzka od Adama Chętnika do końca (od nr 29 i od nr 46), Obrońców Łomży, Partyzantów, Pogodna, Promienna, Przyjaźni, Przytulna, Ptasia, Radosna, Gen. Władysława Sikorskiego od początku do Wojska Polskiego (od nr 1 do nr 97 i od nr 2 do nr 116), Słowikowa, Spacerowa, Szczęśliwa, Szeroka, Uśmiechu, Wyzwolenia, Zabawna, Zaciszna

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9
1/Agnieszka Domasiewicz
2/ Beata Śliwowska
3/ Donata Marczyk
4/ Lucyna Szponarska
5/ Róża Truszkowska
6/ Eugeniusz Mioduszewski
7/ Katarzyna Lutostańska
8/ Maria Dermetko
9/ Antoni Kiełczewski

Obwód głosowania nr 10
siedziba: Szkoła Podstawowa Nr 5 w Łomży
ul. Polna 40a, tel. 2162038
ulice: Bartnicza, Dobra, Harcerska, Jednaczewska, Kaczeńców, Janusza Korczaka, Kręta, Kurpiowska, Lipowa, Leśna, Waleriana Łukasińskiego, Miodowa, Opłotki, Stanisława Ogrodnika, Wiśniowa

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10

1/ Kazimierz Sokołowski
2/ Anna Nowacka
3/ Wiesława Myślińska
4/ Jadwiga Dębska
5/ Wiesław Tadeusz Adamczyk
6/ Magdalena Kuczyńska
7/ Jolanta M. Oryszczak
8/ Helena Długozima
9/ Małgorzata Pietrusewicz

Obwód głosowania nr 11
siedziba: Zasadnicza Szkoła Zawodowa ZDZ
w Łomży,ul. Wojska Polskiego 161,
tel. 2166239
ulice: Akacjowa, Bawełniana, Browarna, Brzozowa, Bukowa, Cisowa, Dębowa, Głogowa, Jesionowa, Jodłowa, Leona Kaliwody, Kasztanowa, Klonowa, Leszczynowa, Lniarska, Meblowa, Modrzewiowa, Piaski, Podleśna, Poznańska od początku do wiaduktu (od nr 3 do nr 69 i od nr 2 do nr 76), 33 Pułku Piechoty, Sosnowa, Świerkowa, Tkacka, Bronisława Wesołowskiego, Włókiennicza, Wiązowa, Wojska Polskiego od rzeki Łomżyczki do końca (od nr 155 i od nr 122), Zielna

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11
1/ Janina Korotkiewicz
2/ Wiesław Milewski
3/ Irena Walęcka
4/ Katarzyna Sokołowska
5/ Krzysztof Tomaszewski
6/ Łukasz Chojnowski
7/ Anna Rzędarska
8/ Małgorzata Barczewska
9/ Janusz Mieczkowski

Obwód głosowania nr 12
siedziba: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji
Zakład Budżetowy w Łomży,
ul. Spokojna 9, tel. 2160334
ulice: Cicha, Cegielniana, Fabryczna, Jasna, Kwadratowa, Krzywa, Łączna, Nowoprojektowana, Piaskowa, Poprzeczna, Al. Józefa Piłsudskiego od Spokojnej do Al. Legionów (od nr 34 do nr 88 i od nr 105 do nr 135), Rzemieślnicza, Spokojna, Wesoła od początku do Wojska Polskiego (od nr 1 do nr 95 i od nr 2 do nr 52), Żabia

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12
1/ Mirosława Brzósko
2/ Bogdan Śliwowski
3/ Henryk Karwowski
4/ Elwira Przybysz
5/ Edyta Kosobucka
6/ Przemysław Dąbrowski
7/ Bogumiła Olbryś
8/ Alicja Sznurowska
9/ Bogusław Szczech

Obwód głosowania nr 13
siedziba: Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego S.A w Łomży,
ul. Poznańska 121, tel. 2184404
ulice: Bazowa, Kraska, Kolibrowa, Krucza, Magazynowa, Mała Kraska, Pawia, Poligonowa, Przemysłowa, Strusia, Poznańska od wiaduktu do końca (od nr 73 i od nr 82)

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 13
1/ Józef Bronakowski
2/ Piotr Przystępski
3/ Emilia Jasińska
4/ Katarzyna Jastrzębska
5/ Paweł Gut
6/ Teresa Poteraj
7/ Marek Dworakowski
8/ Monika Bielawska
9/ Krystyna Zapert

Obwód głosowania nr 14
siedziba: Stowarzyszenie „EDUKATOR” Niepubliczne Przedszkole „Wesołe Słoneczko”, ul. Spółdzielcza 74,
tel. 2182845
ulice: Władysława Broniewskiego, Juliusza Słowackiego

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 14
1/ Leon Cwalina
2/ Marcin Kruszewski
3/ Małgorzata Brzezińska
4/ Regina Zarzecka
5/ Ewa Rostkowska
6/ Beata Kalinowska
7/ Krystyna Wieczorek
8/ Anna Zaremba
9/ Bogusława Cymek

Obwód głosowania nr 15
siedziba: Szkoła Podstawowa Nr 7 w Łomży,
ul. Adama Mickiewicza 6, tel. 2185043
ulice: Al. Legionów od Gen. Władysława Sikorskiego do końca (od nr 21 i od nr 38), Dworcowa, Ks. Kardynała Wyszyńskiego, Adama Mickiewicza, Stanisława Moniuszki, Spółdzielcza

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 15
1/ Grażyna Tabędzka
2/ Agnieszka Pianko
3/ Halina Kurpiewska
4/ Agnieszka Garbulska
5/ Danuta Kamińska
6/ Krzysztof E. Waniewski
7/ Marzena Mieczkowska
8/ Elżbieta Przechodzka
9/ Hanna Kicała

Obwód głosowania nr 16
siedziba: Niepubliczne Nauczycielskie Kolegium
Języków Obcych w Łomży,
ul.Władysława Reymonta 4, tel. 4732366
ulice: Józefa Bema, Fryderyka Chopina, Władysława Reymonta

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 16
1/ Paweł Grygo
2/ Edward Jarota
3/ Grażyna Dardzińska
4/ Iwona Monika Guziak
5/ Wanda Szewczyk
6/ Ewa Furmańska
7/ Elżbieta Wilimczyk
8/ Monika Janicka
9/ Maria Jolanta Szmyt

Obwód głosowania nr 17
siedziba: Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Łomży
ul. Władysława Reymonta 9, tel. 2184439
ulice: Leopolda Staffa, Stefana Żeromskiego

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 17
1/ Kazimierz Kępczyński
2/ Agnieszka Sokołowska
3/ Piotr Szabłowski
4/ Eugenia Łada
5/ Elżbieta Prószyńska
6/ Alicja Maria Jamiołkowska Kępczyńska
7/ Elżbieta Narolewska
8/ Anna Janicka
9/ Dorota Gadzińska

Obwód głosowania nr 18
siedziba: Przedszkole Nr 9 w Łomży,
ul. Bolesława Prusa 11a, tel. 2188293
ulica Bolesława Prusa

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 18
1/ Stefan Olszewski
2/ Sebastian Rećko
3/ Agnieszka Domalewska
4/ Alicja Suproń
5/ Zbigniew Szewczyk
6/ Andrzej Marczyk
7/ Teresa Fiedorowicz
8/ Bożena Wykowska
9/ Barbara Piotrowska

Obwód głosowania nr 19
siedziba: Świetlica ŁSM w Łomży, ul. Konstytucji 3 Maja 2, tel. 2152638
ulice: Al. Józefa Piłsudskiego od Al. Legionów do Zawadzkiej (od nr 14 do nr 32 i od nr 35 do nr 103), Jędrzeja Śniadeckiego

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 19
1/ Sławomir Śledziewski
2/ Jacek Ryszard Frydrych
3/ Mariusz Ekstowicz
4/ Jolanta Faryna
5/ Magda Murach
6/ Janina Skrzeczyńska
7/ Wiesław Grzymała
8/ Maria Borawska
9/ Teresa Jolanta Dobrzycka

Obwód głosowania nr 20
siedziba: Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży
ul. St. Małachowskiego 4, tel. 2190111
ulice: Konstytucji 3 Maja, Stanisława Małachowskiego

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 20
1/ Edyta Śledziewska
2/ Dariusz Jasionkowski
3/ Piotr Czerwiński
4/ Zenon P. Czenstkowski
5/ Agnieszka Bagińska
6/ Stanisław Grzymała
7/ Małgorzata Iwaszkiewicz
8/ Krystyna Zduńczyk
9/ Jerzy Gieraga

Obwód głosowania nr 21
siedziba: Szkoła Podstawowa Nr 10 w Łomży
ul. J.U.Niemcewicza 17, tel. 2189010
ulice: Hugona Kołłątaja, Przykoszarowa

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 21
1/ Hanna Lipińska
2/ Anna Narolewska
3/ Anna Stanisławska
4/ Henryka Krystowczyk
5/ Agnieszka Dąbrowska
6/ Hanna Waniewska
7/ Dorota Różio
8/ Seweryn Grzymała
9/ Celina Lipińska

Obwód głosowania nr 22
siedziba: Szkoła Podstawowa Nr 10 w Łomży
ul. J. U. Niemcewicza 17, tel. 2189010
ulice: Juliana Ursyna Niemcewicza, Szosa do Mężenina, Oś. Zawady Przedmieście (Chmielna, Działkowa, Tęczowa, Wiosenna, Zawady Przedmieście, Żytnia)

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 22
1/ Iwona B. Chmielewska-Matyjaszczyk
2/ Krystyna Kulik
3/ Elżbieta Zapert
4/ Bożena Malinowska
5/ Andrzej Kowalski
6/ Alicja Grażyna Górska
7/ Marian Piątek
8/ Szymon Iwaszkiewicz
9/ Jerzy Włodkowski

Obwód głosowania nr 23
siedziba: Świetlica Spółdzielni Mieszkaniowej
„Perspektywa” w Łomży, ul. Kazańska 1 tel. 2186338
ulice: Hipokratesa, Kasztelańska nr 2, 6, 8, por. Łagody, Al. Józefa Piłsudskiego (od początku do ul. Zawadzkiej od nr 1 do nr 33 i od nr 2 do nr 12), Sybiraków, Talesa z Miletu

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 23
1/ Kazimierz Święciński
2/ Bożena Zabielska
3/ Urszula Zieleń
4/ Jadwiga Zawistowska
5/ Irena Stokowska
6/ Katarzyna Macko
7/ Jadwiga B. Jankowska
8/ Marianna Tarczewska
9/ Jadwiga Kordaszewska

Obwód głosowania nr 24
siedziba: Spółdzielnia Mieszkaniowa „Perspektywa”
w Łomży, ul. Kazańska 1 tel. 2186338
ulice: Kazańska, Rycerska 2

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 24
1/ Jadwiga M. Liżewska
2/ Zofia Skopek
3/ Joanna Zapert
4/ Elżbieta Cyndzas
5/ Donata Dudzińska
6/ Alicja Drożyner
7/ Zofia Kurkowska
8/ Anna Kamińska
9/ Danuta Tryc

Obwód głosowania nr 25
siedziba: Przedszkole Nr 10 w Łomży
ul. Ks. Anny 12 , tel. 2188484
ulice: Księcia Janusza I – bloki 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, Zawadzka (od Gen. Władysława Sikorskiego do końca)

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 25
1/ Grzegorz Malski
2/ Mirosław Narolewski
3/ Halina Skowrońska
4/ Anna Piaścik
5/ Anna Konert
6/ Anna Archacka
7/ Wanda Mężyńska
8/ Joanna Augustyniak
9/ Teresa Kasprzysiak

Obwód głosowania nr 26
siedziba: Przedszkole Nr 10 w Łomży
ul. Ks. Anny 12 , tel. 2188484
ulice: Księcia Janusza I – bloki 11, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 i numery domów 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, Mazowiecka

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 26
1/ Dariusz Czytowski
2/ Wioletta Narolewska
3/ Beata Lipińska
4/ Krystyna Zofia Just
5/ Małgorzata Grażyna Kujawa
6/ Dorota Kozicka
7/ Aneta Mężyńska
8/ Adam Augustyniak
9/ Ewa Gierłowska

Obwód głosowania nr 27
siedziba: Szkoła Podstawowa Nr 9 w Łomży
ul. Ks. Anny 18 tel. 2188246
ulice: Kasztelańska nr 1 i 4, Księżnej Anny – bloki 22, 23, 23A, 25 i 25A, Rycerska nr 1a, 1b, 1c, 1d, 3, 4, 4a, 5, 6, 7, 8, 10,16

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 27
1/ Łukasz Gniazdowski
2/ Antoni Skopek
3/ Urszula Serafińska
4/ Katarzyna Maria Plona
5/ Tadeusz Żelazny
6/ Marta Modzelewska
7/ Emilia Kozicka
8/ Janusz Żebrowski
9/ Krzysztof Domalewski

Obwód głosowania nr 28
siedziba: Szkoła Podstawowa Nr 9 w Łomży
ul. Ks. Anny 18 tel. 2188246
ulice: Księżnej Anny z wyłączeniem bloków nr 22, 23, 23A, 25 i 25A

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 28
1/ Bożena Pieńkowska
2/ Henryk Serafiński
3/ Hanna Wykowska
4/ Aneta Koszykowska
5/ Bartłomiej Zawistowski
6/ Władysław Sasinowski
7/ Marianna Godlewska
8/ Piotr Barbachowski
9/ Tadeusz Trepanowski

Obwód głosowania nr 29
siedziba: Zespół Szkół Specjalnych Nr 8 w Łomży
ul. Nowogrodzka 4, tel. 2165764
ulice: Adama Chętnika, Edwarda Ciborowskiego, Zygmunta Glogera, Raginisa, Nowogrodzka (od początku do ul. Adama Chętnika – od nr 1 do nr 27a i od nr 2 do nr 44), Ogrodowa, Wiejska, Żwirki i Wigury

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 29
1/ Krzysztof Kruszewski
2/ Maria Skaradzińska
3/ Bożena Łępicka
4/ Jan Jarota
5/ Rafał Artur Śmiarowski
6/ Janusz Nowicki
7/ Dorota Bobrow
8/ Sebastain Żelazny
9/ Barbara Brzezińska

Obwód głosowania nr 30
siedziba: Szkoła Podstawowa Nr 5
w Łomży, ul. Polna 40a, tel. 2162038
ulice: Piwna, Polna, Prosta, Kazimierza Pułaskiego, kpt. Franciszka Skowronka, Stanisława Staszica, Strażacka, Strojna, Strzelców Kurpiowskich, Mariana Wojciecha Śmiarowskiego, Wesoła od Wojska Polskiego do końca (od nr 101 i od nr 54), Bohdana Winiarskiego, Wojska Polskiego od Gen. Władysława Sikorskiego do rzeki Łomżyczki (od nr 95 do nr 153 i od nr 38 do nr 120), Wronia, Zgody, Żurawia, Żwirowa

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 30
1/ Sylwia Jarocka
2/ Józef Fiertek
3/ Maria Śleszyńska
4/ Grażyna Piaścik
5/ Wioletta Truszkowska
6/ Barbara Zalewska
7/ Czesław Rybicki
8/ Diana Olbryś
9/ Grażyna Zabielska

Obwód głosowania nr 31
siedziba: Szpital Wojewódzki im. Kard. Stefana
Wyszyńskiego w Łomży, ul. Piłsudskiego 11, tel. 4733510
Szpital Wojewódzki im. Kard. St. Wyszyńskiego w Łomży

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 31
1/Łukasz Mikołajczyk
2/ Anna Brejtfus
3/ Zdzisław Kalinko
4/ Karolina Wioletta Konert
5/ Grzegorz Macko
6/ Anna Furmańska
7/ Wojciech Wieczorek
8/ Edyta Modzelewska
9/ Krystyna Chrzanowska

Obwód głosowania nr 32
siedziba: Szpital Wojewódzki im. Kard.Stefana
Wyszyńskiego w Łomży, ul. M. Skłodowskiej Curie 1, Pawilon Zakaźny
tel. 4733757
Szpital Wojewódzki im. Kard. St. Wyszyńskiego w Łomży - Pawilon Zakaźny

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 32
1/ Elżbieta Powichrowska
2/ Mariusz Zabielski
3/ Rafał Wróbel
4/ Stanisław Cukrowski
5/ Sylwia Chojnowska
6/ Halina Gierłowska
7/ Agnieszka M. Pruszko
8/ Barbara Gębusiak
9/ Barbara Kuśmirek

Obwód głosowania nr 33
siedziba: Dom Pomocy Społecznej w Łomży,
ul. Polowa 39 tel. 2165252
Dom Pomocy Społecznej w Łomży

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 33
1/ Krzysztof Dobrzycki
2/ Adrianna Maciejewska
3/ Anna Maria Puczyńska
4/ Alicja T. Leszczyńska
5/ Marta Just
6/ Marzena Tyszka
7/ Krzysztof Kneć
8/ Teresa Okurowska
9/ Agnieszka Śledziewska

 
200407122437.png
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę