Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Z więzienia dla podopiecznych „Caritas Bliźnim”

Dyrektor Zakładu Karnego w Czerwonym Borze ppłk Zbigniew Jankowski przekazał wycofany z użytkowania pojazd Fiat Ducato na rzecz organizacji „Caritas- Bliźnim”. Kluczyki z rąk dyrektora odebrał kierujący nią ks. Marcin Loba.

„Caritas bliźnim” to powołana w 2006r. jednostka, której głównym zadaniem jest wspomaganie Caritas Diecezji Łomżyńskiej. „Caritas Bliźnim” prowadzi między innymi ośrodek rehabilitacji zdrowotnej i społecznej w Ptakach k. Nowogrodu, z którego rokrocznie korzystają setki potrzebujących, mniej zamożnych dzieci i dorosłych. 

We wtorek 2 czerwca dyrektor Zakładu Karnego w Czerwonym Borze przekazał na rzecz tej charytatywnej organizacji pojazd wycofany z użytkowania przez jednostkę- Fiat Ducato. Wręczając kluczyki i dowód rejestracyjny zapewnił, że pojazd choć zdjęty ze stanu jednostki jest w pełni funkcjonalny i z pewnością posłuży jeszcze długo nowym użytkownikom. W ceremonii przekazania uczestniczyli obok ww ks. Andrzej Mikucki Dyrektor Caritas Diecezji Łomżyńskiej i z-ca dyrektora ZK w Czerwonym Borze ppłk Wojciech Januszewski.  

tekst i zdjęcie: kpt. Dariusz Śmiechowski, ZK w Czerwonym Borze

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę