Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 26 maja 2022 napisz DONOS@

Rozpoczynamy badania przydatności dla kandydatów do PSM I st. - poprawione

Przedłużamy przyjmowanie zgłoszeń dla kandydatów do PSM I st do 15 czerwca. 15 czerwca rozpoczynamy również badania przydatności/egzaminy wstępne dla kandydatów do PSM I st. Termin ustalany jest indywidualnie dla każdego kandydata. Prosimy o przyniesienie do szkoły oryginałów dokumentów, tzn. kwestionariusza, zgody na przetwarzanie danych osobowych i zaświadczenia lekarskiego (lub oświadczenia o stanie zdrowia kandydata). Prosimy o punktualne przychodzenie na wyznaczoną godzinę. Do szkoły wpuszczane będą osoby zgodnie z ustalonym harmonogramem. Przy wejściu u osób wchodzących będzie sprawdzana temperatura przy pomocy termometru bezkontaktowego. Dopiero po wyjściu jednego kandydata możliwe będzie wejście następnego.W przypadku niemożności przyjścia na ustaloną godzinę prosimy o kontakt ze szkołą w celu uzgodnienia nowego terminu. Poniżej do pobrania i poczytania procedura bezpiecznego przeprowadzania badań przydatności/ egzaminów wstępnych do szkoły. Ważne!!!

Dyrektor
pon, 01 czerwca 2020 10:54
Data ostatniej edycji: wt, 29 września 2020 16:02:54

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę