Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Nowy sprzęt dydaktyczny w szkole w Marianowie

Zespół Szkół w Marianowie wzbogacił się o nowy sprzęt i pomoce dydaktyczne. W maju dyrektor szkoły złożył do Ministra Rolnictwa 5 wniosków o udzielenie pomocy finansowej w kwocie 250 tys.zł na realizację zadań z zakresu stosowania nowoczesnych technik i technologii w ramach praktycznej nauki zawodu. W chwili obecnej pozytywnie rozpatrzono 2 wnioski – poinformował nas dyrektor Zespołu Szkół w Marianowie Marek Kaczanowicz.


Odrzucenie pozostałych trzech wniosków nie wynikało ze złej woli Ministerstwa Rolnictwa, twierdzi dyrektor Kaczanowicz, zapewniając, że zostana one ponownie złożone w przyszłym roku. Marek Kaczanowicz dodaje, że Zespół Szkół w Marianowie ma doskonałą bazę informatyczną. Nieco gorzej jest ze sprzętem rolniczym. Jego zakup ze względu na wysoka cenę nie zawsze jest możliwy. Pomimo niewielkich już braków w parku nowoczesnych maszyn rolniczych szkoła jest formalnie ośrodkiem egzaminowania dla dwóch zawodów: mechanik i operator maszyn rolniczych oraz technik rolnik.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę