Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Andrzej Grygoruk nie jest już dyrektorem Biebrzańskiego Parku Narodowego

Główne zdjęcie
Andrzej Grygoruk

Minister Środowiska odwołał Andrzeja Grygoruka z pełnionej funkcji w środę (13.05). Jak nieoficjalnie dowiedział się reporter Polskiego Radia Białystok Paweł Wądołowski - Andrzej Grygoruk nie otrzymał uzasadnienia tej decyzji.

Formalnie będzie pracował jeszcze przez trzy miesiące, ale jest zwolniony z obowiązku świadczenia pracy. Najprawdopodobniej w czwartek minister wyznaczy osobę, która będzie pełniła obowiązki dyrektora parku.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę