Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

PEPEES coraz wyżej

Ponad 5 procentowy wzrost wartości akcji zanotował na ostatniej wrześniowej sesji Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych łomżyński PEPEES. Za jedną akcję spółki w piątek na zamknięciu notowań płacono po 53 zł i 20 groszy – to dokładnie o 5,35 proc. więcej niż w czwartek. PEPEES nieprzerwanie rośnie od dwóch miesięcy.

Podstawowym przedmiotem działalności PEPEES-u jest przetwórstwo ziemniaków, ale najcenniejsze aktywa firmy to Browar Łomża. To prawdopodobnie jej dobre wyniki windują ceny akcji spółki. Prezes Browaru Łomża Andrzej Rutkowski podkreślał niedawno, że spółka bije kolejne rekordy sprzedaży. W sierpniu browar sprzedał 66 tys. 609 hektolitrów piwa – to „rekord życiowy” łomżyńskiego browaru. Także ciepły wrzesień pozwala wnioskować, że cały trzeci kwartał 2005 roku mógł być dla spółki rekordowo dobry.
O znaczeniu Browaru Łomża dla PEPEES- u mogą świadczyć też ostatnie zmiany w Radzie Nadzorczej Browaru Łomża. Zgromadzenie Wspólników Spółki „BROWAR ŁOMŻA” Sp.z o.o. czyli Zarząd PEPEES-u odwoła trzech jej członków, i w to miejsce powołał dwóch nowych przy czym jednym z powołanych jest Franciszek Teodor Droździel - prezes PEPEES-u.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę