Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wojewoda i prezydent apelują

Wojewoda Podlaski i Prezydent Łomży apelują do organizatorów wszelkich imprez o charakterze rozrywkowym o rozważenie możliwości ich odwołania, a do mieszkańców o refleksję i pamięć o ofiarach tragicznego wypadku.

„W obliczu dzisiejszego tragicznego wypadku drogowego apeluję do Wszystkich mieszkańców województwa podlaskiego, władz samorządowych i organizacji o duchową łączność w bólu po śmierci ofiar tragicznego zdarzenia” - napisał w specjalnym apelu Wojewoda Podlaski Marek Strzaliński. - „Nie ma takich słów, które są w stanie oddać miarę tego ludzkiego dramatu. (...) Niech ta tragedia zjednoczy nas w żalu, a trzy najbliższe dni będą czasem wyciszenia i bólu przeżywanego wspólnie z rodzinami i najbliższymi ofiar tragicznego wypadku. Wojewoda zaapelował także do „organizatorów wszelkich imprez o charakterze rozrywkowym o rozważenie możliwości ich odwołania bądź nadanie im stosownych czasowi żałoby akcentów.”
Apel w podobnym stylu do łomżan wystosował także Prezydent Łomży Jerzy Brzeziński. - Prosi o powstrzymanie się od organizacji i uczestnictwa we wszelkich imprezach rozrywkowych przez najbliższe trzy dni. - „Niech będą one czasem łączenia się w bólu i duchu solidarności z rodzinami i najbliższymi ofiar tego tragicznego zdarzenia” - napisał Jerzy Brzeziński.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę