Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Zwyciężli w Łomży - czy zwyciężą w Nowogrodzie?

Na stadionie miejskim w Łomży odbyły się Mistrzostwa Miasta Szkół Podstawowych w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W rywalizacji wzięły udział reprezentacje wszystkich łomżyńskich podstawówek. Podobna sytuacja nie miała miejsca od co najmniej kilkunastu lat.

W kategorii dziewcząt triumfowała reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 7, która wyprzedziła drugą – Dziesiątkę, trzecią – Dziewiątkę, czwartą – Czwórkę, piąta – Piątkę i szóstą – Dwójkę. Wśród chłopców triumfował zespół Szkoły podstawowej nr 9, drugie miejsce zajęła – Dziesiątka, trzecie – Siódemka, czwarte – Czwórka i piąte Piątka. Zawody były eliminacją do Mistrzostw Grupy Zachodniej, w których wystartuje 5 najlepszych ekip z mistrzostw Łomży. Te zawody zostaną rozegrane 1. października w Nowogrodzie.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę