Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Tragiczny karambol

Co najmniej 13 pielgrzymów zginęło w wypadku autobusu, do którego doszło niedaleko Jeżewa, na drodze krajowej nr 8. Straż pożarna podaje, że ofiar może być więcej, bo to osoby, które zginęły w spalonym autobusie i na razie nie można tego dokładnie sprawdzić. Wypadek wydarzył się w okolicach miejscowości Sikory Pawłowięta w powiecie wysokomazowieckim. Około godziny siódmej - pomiędzy Zambrowem a Jeżewem - zderzyły się autokar, TIR i kilka samochodów osobowych.

Autobusem jechała z Białegostoku młodzież licealna do Częstochowy. Autobus jest zupełnie spalony, stoi w poprzek jezdni; do rowu zjechał uczestniczący także w wypadku bus oraz ciężarówka.

Trasa w tym miejscu jest zablokowana; trwa akcja ratunkowa. Policja zorganizowała objazdy przez Łomżę i Wysokie Mazowieckie.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę