Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

„NA FALI” ma podium!

Główne zdjęcie
"Na fali" autor Magdalena Duchnowska

Zdjęcie Magdaleny Duchnowskiej, uczennicy klasy Va ze Szkoły Podstawowej nr2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży, zatytułowane „NA FALI”, zajęło trzecie miejsce w kategorii „zdjęcie młodego fotografa” do 15 lat, w VIII Konkursie Fotograficznym pn. „Ptaki w polskim krajobrazie jesienno - zimowym” zorganizowanym przez Ostrowskie Stowarzyszenie „LUDZIE Z PASJĄ”.

"W słońcu" autor Julia Dąbrowska
"W słońcu" autor Julia Dąbrowska

W tym samym konkursie i tej samej kategorii Julia Dąbrowska uczennica klasy VIa zdobyła WYRÓŻNIENIE za zdjęcie „W SŁOŃCU”. 

Są to kolejne sukcesy młodych pasjonatek fotografii ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży, które artystycznie rozwijają się pod opieką nauczyciela Jacka Sokołowskiego. 

230804070022.gif

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę