Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Tragiczny karambol

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze krajowej nr 8 pomiędzy Zambrowem a Jeżewem. W miejscowości Sikory Pawłowięta w powiecie wysokomazowieckim – około godziny siódmej - zderzyły się autokar, TIR i kilka samochodów osobowych. Autobus natychmiast stanął w płomieniach. Prawdopodobnie jest to autobus wycieczkowy. Według pierwszych doniesień cztery osoby zginęły, a co najmniej kilkanaście jest rannych. Trwa akcja ratunkowa.

Droga nr osiem jest zablokowana. Tworzą się tam gigantyczne korki. Policja prosi, aby kierowcy starali się bocznymi drogami ominąć ten odcinek ósemki.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę