Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Łomża i świat czystsze

Ponad 9 ton różnego rodzaju odpadów zebrano w Łomży i okolicach podczas tegorocznej edycji akcji „Sprzątanie świata”. W tym roku miasto i tereny przyległe sprzątało prawie 4 i pół tysiąca osób głównie uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Początkowo tegoroczna akcję „Sprzątania świata” zdezorganizował padający deszcz. Kilka tysięcy uczniów wyposażonych przez ratusz w plastikowe worki i rękawiczki w miało w miasto ruszyć w piątek 16 września... ale się rozpadało. Sprzątanie rozpoczęto więc w poniedziałek Przez kolejne cztery dni uczniowie posprzątali teren o powierzchni ok 10 km2. Zebrano: 25 kg plastiku, 250 kg makulatury oraz 9 ton odpadów komunalnych.
Plastik jak i makulatura, przeznaczone zostały do dalszego przetworzenia, a inne śmieci trafiły na wysypisko w Miastkowie.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę