Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pożar ugasili w 4 minuty

Wielkie kłęby czarnego dymu widoczne były w sobotę wieczorem od południowo-zachodniej strony Łomży. Pierwsze zgłoszenie jakie wpłynęło do straży pożarnej wskazywało na pożar domu jednorodzinnego w Starych Kupiskach. Gdy pierwsze z 6 jednostek ratowniczo-gaśniczych dotarły na miejsce okazało się, że to nie dom się pali...

Zgłoszenie o pożarze domu w Starych Kupiskach oficer dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej otrzymał o godzinie 19.48. Ze względu na podejrzewane zagrożenie życia na miejsce zdarzenia natychmiast zadysponował 6 zastępów ratowniczo-gaśniczych strażaków zawodowych i ochotniczych. Gdy pierwsze jednostki dojechały na miejsce okazało się, że to nie jest pożar domu. Gęste kłęby czarnego dymu unosiły się znad składowiska gumy, opon i kabli na jednej z posesji przy ul. Leśnej. Pożar obejmował powierzchnię około 300 metrów kwadratowych, ale dzięki „sile” dojeżdżających jednostek straży pożarnej został szybko opanowany. Gaszenie pożaru trwało tylko 4 minuty. 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: fot. czytelnik
Foto: fot. czytelnik

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę