Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Kawałek Poznańskiej zamknięty całkowicie

Zamknięto całkowicie ruchu na fragmencie ul. Poznańskiej. Z ruchu wyłączono odcinek od skrzyżowania z al. Piłsudskiego do wjazdu do marketu Mrówka w okolicy Browaru Łomża. Zamknięcie ulicy ma związek z uszkodzeniem wodociągu, do którego doszło dziś rano. Woda miała podmyć jezdnię. Początkowo odcinek ulicy od Wojska Polskiego do ronda na skrzyżowaniu z ulicami mjr. Stanisława Cieślewskiego i Mała Kraska zamknięto tylko dla ciężarówek, a samochody osobowe mogły przejeżdżać ruchem wahadłowym, ale około godziny 13. okazało się, że konieczne jest całkowite zamknięcie ruchu na fragmencie podmytej jezdni ul. Poznańskiej.

Do awarii doszło w okolicach starej fabryki mebli, czyli odcinku od starego wiaduktu kolejowe do ronda na skrzyżowaniu z ulicami mjr. Stanisława Cieślewskiego i Mała Kraska. Domy i zakłady w tej części miasta pozbawione są dostaw wody. Jak informują przedstawiciel MPWiK Łomża uszkodzenia wodociągu miała dokonać zewnętrza firma w trakcie prowadzenia prac. W tej chwili awaria jest usuwana. 

Na razie nie wiadomo jak długo odcinek ul. Poznańskiej, od skrzyżowania z al. Piłsudskiego do wjazdu do marketu Mrówka, będzie wyłączony z ruchu. 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę