Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Przyszły senator z Łomży stawia na uczciwość

Nie będę składał obietnic wyborczych – mówi przyszły senator z Łomży płk Ludwik Zalewski. Kandydat na senatora z Ligi Polskich Rodzin uzyskał poparcie ponad 70 tys mieszkańców województwa podlaskiego. W rozmowie z Radiem Nadzieja przyszły senator nie krył wzruszenia i dziękował za społeczne zaufanie. Płk Ludwik Zalewski twierdzi, że podczas kampanii unikał wyborczych obietnic. "Przeraża mnie, że ludzie oczekują od posłów, aby składali obietnice. To jakby zachęta do opowiadania bajek, spośród których wybiera się tę, która nam się najbardziej podoba" - mówi Zalewski.


Najważniejszą sprawą jest, aby do Sejmu i Senatu weszli ludzie uczciwi – uważa Ludwik Zalewski. Przyszły senator twierdzi, że ważny w pracy rządzących jest też wojskowy porządek. Ludwik Zalewski ma 51 lat, 29 lat spędził w służbie wojskowej. Był dowódcą jednostki i Garnizonu Łomża. Jest znanym w regionie miłośnikiem fortyfikacji.
W Senacie – obok Zalewskiego - zasiądzie Krzysztof Putra z PiS, na którego zagłosowało 120 757 wyborców i Jan Szafraniec (LPR) 88 268 głosów.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę