Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Oddział wewnętrzny kolneńskiego szpitala wznawia pracę

Szpital Ogólny w Kolnie informuje, iż wykluczona została infekcja zakażenia wirusem SARS CoV–2 u pacjenta, który hospitalizowany był w Oddziale Wewnętrznym Szpitala Ogólnego w Kolnie. Od poniedziałku oddział był zamknięty, a teraz zostaje przywrócony do normalnego systemu pracy.

Przypomnijmy na Oddział Wewnętrzny Szpitala w Kolnie trafił pacjent, który zaczął mieć objawy wskazujące, że może być zarażony koronawirusem. Został przewieziony specjalistyczną karetką do Jednoimiennego Szpitala Zakaźnego w Łomży na badania. W trosce o bezpieczeństwo pacjentów, pracowników Szpitala i mieszkańców, starosta Tadeusz Klama podjął decyzję o zamknięciu Oddziału i izolacji pracowników do czasu otrzymania wyników badań. Te dały wynik ujemny. Dlatego Oddział może znowu pracować normalnie. 

W komunikacie prze4kazanym przez Starostwo Powiatowe w Kolnie czytamy, że Kolneński Szpital posiada w tej chwili wystarczającą ilość środków ochrony indywidualnej. Na Izbie Przyjęć pielęgniarki i lekarze są zaopatrzeni w maseczki hepa, kombinezony, fartuchy i rękawice.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę