Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Białystok: OKW podaje oficjalne wyniki wyborów do Sejmu

5 spośród 15-tu mandatów poselskich zdobyli na Podlasiu politycy zwycięskiego Prawa i Sprawiedliwości. 3 madanty będzie miała Platforma Obywatelska, po dwa - Sojusz Lewicy Demokratycznej, Samoobrona i Liga Polskich Rodzin i jeden Polskie Stronnictwo Ludowe. To już ofiacjalne dane, uzyskane z Okręgowej Komisji Wyborczej. Z PiS-u do Sejmu wejdą : Krzysztof jurgiel, Jarosław Zieliński, Jacek Bogucki, Lech Kołakowski i Roman Czepe. Platforma Obywatelska będzie miała w Izbie 3 przedstawicieli z naszego regionu: Roberta Tyszkiewicza, Józefa Klima i Damiana Raczkowskiego, z ramienia SLD w sejmie zasiadać będą: Eugeniusz Czykwin i Marek Strzaliński, podlaską Samoobronę bedą reprezentować Genowefa Wisniowska i Janusz Wójcik, z LPR do Sejmu wchodzą Andrzej Fedorowicz i Jan Jarota, z PSL Edmund Borawski.


210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę