Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Wtorek 24 marca 2020

Dzień dobry ! Witamy cieplutko w słoneczny wtorek i zapraszamy

W drugim dniu zdalnej edukacji proponujemy następujące zadania:

1. Przyjrzyj się uważnie obrazkowi i opowiedz co się na nim dzieje. (zał. 1)

2. Historyjka obrazkowa (zał. 2) - Przyjrzyj się ilustracjom. Wytnij brakujace elementy z dołu strony i naklej je w odpowiednich miejscach. Następnie wytnij obrazki. Ułóż je w takiej kolejności , by powstała historyjka. Opowiedz ją.

Jeśli nia masz drukarki:  Wskaż , który element pasuje w puste okienka na obrazkach. Powiedz , który obrazek będzie pierwszy, drugi, trzeci i czwarty w historyjce. Uzasadnij kolejność.

3. Praca plastyczna wg wzoru "Przebiśniegi" z płatków kosmetycznych. (zał.3)

4. Zabawa zręcznościowa "Czatujący Indianin" . Do zabawy potrzebny jest kawałek (okolo 20-30 cm) sznureczka i klocek, lub malutka zabawka, którą przywiązujemy do sznureczka. W zabawie biorą udział dwie osoby np. dziecko-rodzic, lub dziecko- brat/siostra, lub dziecko - babcia/dziadek. Dziecko jest Indianinem, siada przy stole, kładzie dłonie na stole. Druga osoba bierze sznureczek z zabawką i krąży nad blatem stolu w pobliżu rąk dziecka i czasami na chwilę opuszcza zabawkę na blat stołu. Zadaniem dziecka jest  złapać zabawkę w momencie gdy zabawka dotyka blatu stołu.  Po kilku próbach zamieniamy się rolami. Miłej zabawy!

 

Zachęcamy równiez do korzystania z materiałów na  stronie internetowej https://www.gov.pl/web/zdalnelekcje/oddzial-przedszkolny2

Agata Komorowska i Karolina Chrostowska

 

Foto: Brawo Natalko!
Foto: zał. 1
Foto: zał. 2
Foto: zał.3
Agata Komorowska
wt, 24 marca 2020 08:56
Data ostatniej edycji: śr, 01 kwietnia 2020 13:26:18

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę