Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Dane z 1/3 podlaskich obwodów: 29% głosowało na PiS

Według naszych nieoficjalnych informacji z blisko 35% obwodowych komisji wyborczych w naszym regionie zwycięża Prawo i Sprawiedliwość. Głosowało na PiS 29% wyborców. Duży dystans prawie 10-cioprocentowy dzieli kolejne ugrupowanie - Platformę Obywatelską. Na trzecim miejscu jest jest Sojusz Lewicy Demokratycznej - 14 i pół procent. Na kolejnych miejscach są LPR i Samoobrona - obie partie mają na razie około 9 procent. 5% głosów zebrało PSL. Zaskakująco dobry wynik w stosunku do kraju uzyskuje z naszych obliczeń SDPL - ponad 5 procent.

Z naszych podsumowań 1/3 danych zebranych z różnych rejonów województwa zmieniła się też czołówka senatorska. Najwięcej głosów zebrali: Krzysztof Putra z PiS-u, Jan Szafraniec z LPR i Ida Kinalska z PO. Profesor Kinalska ma jednak podobne poparcie jak Lech Rutkowski z PSL-u, Ludwik Zalewski z LPR oraz Zdzisław Piątek - z Samoobrony.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę