Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Komendant Kołnierowicz odchodzi na emeryturę

Główne zdjęcie
Nadinspektor Daniel Kołnierowicz, Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku

Nadinspektor Daniel Kołnierowicz, Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku odchodzi na emeryturę. Gazeta Wyborcza podaje, że rzecznik prasowy Komendy Głównej Policji Mariusz Ciarka potwierdził te informacje.

– W czwartek (12 marca) generał Daniel Kołnierowicz żegna się z mundurem i na własną prośbę przechodzi na emeryturę w związku z osiągnięciem pełnej wysługi służby. To jego osobista decyzja – cytuje Gazeta wypowiedź rzecznika prasowego KGP.

Nadinsp. Daniel Kołnierowicz ma 45 lat. Funkcję Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku pełnił od 12 stycznia 2016 r.
Według nieoficjalnych informacji Polskiego Radia Białystok następcą Kołnierowicza ma być insp. Robert Szewc Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę