Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Przedświąteczna pomoc

Ponad 200 paczek żywnościowych trafiło do najuboższych mieszkańców Łomży. Paczki przygotowała Caritas Diecezji Łomżyńskiej. Przed południem pracownicy Caritasu w Łomży rozdali paczki w Kuchni Caritas. Przedświąteczną pomoc odebrały rodziny, już wcześniej wytypowane i będące pod opieką Caritasu.

W paczkach były m.in. mąka, cukier, ryż, makaron i słodycze. Wielkość paczki zależała od liczby członków rodziny powiedziała Radiu Nadzieja wolontariuszka, Anna Składanek.
Produkty żywnościowe podarowali mieszkańcy, którzy przekazali część swoich zakupów w łomżyńskich sklepach. Akcja zbiórki darów trwała 26 i 27 marca.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę