Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Przy urnach spokojnie i bez tłoku

Główne zdjęcie
frekwencja w Okręgu Wyborczym nr 24 godz. 10.30

6,76% Polaków do godziny 10.30 poszło do urn wyborczych podała Państwowa Komisja Wyborcza. W Łomży frekwencja była nieco niższa. Jak podała tutejsza delegatura Krajowego Biura Wyborczego o godzinie 10.30 wyniosła ona 6,34%. Wybory w Łomży i regionie przebiegają bardzo spokojnie. Do południa nie odnotowano żadnego incydentu.

Tradycyjnie poranna frekwencja wyborcza w Łomży jest niższa niż w regionie. Do godziny 10.30 do urn na terenie całego byłego województwa łomżyńskiego głosowało już 7,36%.
W skali całego Okręgu Wyborczego nr 24 (czyt. województwo podlaskie) frekwencja wyniosła 7,63%. O godznie 10.30 najwyższa była w powiecie wysokomazowieckim – 9,52% i sokólskim – 9,29%, a najniższa w hajnowski – 5,31%.

To pierwsze oficjalne dane dotyczące frekwencji wyborczej. Kolejne poznamy około godz. 18.00 i będą dotyczyły frekwencji z godziny 16.30.
Przypomnijmy głosowanie kończy się o godz. 20.00.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę