Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Kierowca zginął na miejscu

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w czwartek późnym wieczorem w miejscowości Stryjaki w gminie Jedwabne. Kierowca Hondy z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w słup. Niestety 31-latek zginął na miejscu.

Do wypadku doszło przed godziną 19. na drodze gminnej prowadzącej ze wsi Stryjaki do wsi Pawełki, około 100 metrów od drogi wojewódzkiej z Jedwabnego do Przytuł. Z ustalń policji wynika, że mężczyzna jechał od wsi Pawełki i na łuku drogi z nieznanych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w słup trakcji elektrycznej. Po zderzeniu mężczyana był zakleszczony w pojeździe. Gdy dotarły służby ratunkowe okazało się, że nie żyje. Ciało męzczyzny zostało przewiezione do prosketorium szpitala w Łomży. Okoliczności tego tragicznego wypadku ustalane są pod nadzorem prokuratora.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę