Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Sery Mlekpolu wyróżnione na Polagrze

Wyróżnienie specjalne w konkursie „Mister i Junior Exportu Produktów Żywnościowych 2005 ” otrzymały dwa sery dojrzewające produkowane przez SM Mlekpol z Grajewa – wędzony oraz królewski z Kolna. Ogłoszenie laureatów i wręczenie nagród odbyło się podczas MTP Polagra Food, które dziś kończą się Poznaniu.

„Mister i Junior Eksportu Produktów Żywnościowych” to prestiżowy konkurs organizowany co roku przez Krajową Izbę Gospodarczą pod patronatem Ministra Gospodarki i Pracy. Celem konkursu jest wyróżnienie produktów żywnościowych odznaczających się szczególnymi walorami jakościowymi i ekonomicznymi oraz będącymi dobrym przykładem osiągnięć eksportowych.
W tegorocznej edycji konkursu wyróżnienie w kategorii Mister Exportu otrzymały sery dojrzewające: wędzony i królewski z Kolna produkowane przez SM Mlekpol.
Zgłoszone do konkursu produkty oceniane są pod względem wartości i dynamiki eksportu, perspektyw eksportu i rynków zbytu, poziomu i nowoczesności rozwiązań technicznych i technologicznych, a także walorów estetycznych produktu oraz jakości wykonania produktu i jego opakowania.

MLEKPOL to niekwestionowany lider w branży mleczarskiej w kraju. Ponad 30% produkcji – głównie sery, mleko w proszku, masła i serwatka w proszku - trafia na eksport, przede wszystkim do krajów Unii Europejskiej.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę