Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony www.radio.bialystok.pl

Dwie osoby zatrzymane po śmierci 33-latka z Małego Płocka

Dwie osoby zatrzymano w związku ze śmiercią 33-latka, którego ciało wyłowiono ze studni na jednej z posesji w Małym Płocku. - Zatrzymani to dwaj koledzy zmarłego, podejrzewani o nieudzielenie pomocy mężczyźnie - mówi Prokurator Rejonowy w Kolnie Grzegorz Gajdamowicz.

Jeden z nich, 28-letni Artur D. usłyszał już zarzuty. Drugi jest jeszcze przesłuchiwany.

Prokurator Grzegorz Gajdamowicz potwierdza, że zmarły mężczyzna miał bardzo poważne problemy ze wzrokiem, poruszał się przy użyciu laski dla osób niewidomych.

- Pokrzywdzony był osobą poszukiwaną do odbycia kary, a także poszukiwany ze względu na zgłoszenie o zaginięciu, jakie wpłynęło od jego matki - mówi Grzegorz Gajdamowicz.

Za nieudzielenie pomocy zatrzymanym mężczyznom grozi do 3 lat więzienia.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę