Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Wizna organizuje I-wsze Targi Pracy

250-ciu bezrobotnych z terenu gminy Wizna oraz uczniowie najstarszych klas szkół średnich z Jedwabnego i Marianowa wezmą udział w targach pracy. Targi po raz pierwszy na terenach wiejskich powiatu łomżyńskiego zorganizował Urząd Gminy Wizna we współpracy z Gminnym Centrum Informacji. Swoje oferty zaprezentuje 20-stu pracodawców z Łomży, powiatu łomżyńskiego, Białegostoku i Warszawy. Doradzać jak znaleźć pracę będą przedstawiciele powiatowego i wojewódzkiego urzędu pracy oraz OHP. Głównym celem targów jest doprowadzenie do kontaktu bezrobotnego z pracodawcą - powiedział zastępca wójta gminy Wizna Jacek Piorunek.

Takie spotkanie może zaowocować zatrudnieniem. Może też być cennym doświadczeniem, które pozwoli na pozbycie się lęku podczas szukania pracy.
Targi Pracy w Wiźnie finansowane są z grantu, który Urząd Gminy Wizna otrzymał w konkursie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Białymstoku. Organizatorzy mają nadzieję, że dzięki nim uda się zmniejszyć poziom bezrobocia w gminie. Problem dotyka tam 14-stu % osób aktywnych zawodowo.
I Targi Pracy w Wiźnie odbędą się w najbliższy piątek 23 września w hotelu Kasztelan Wiski, początek o godzinie 10.00.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę