Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 21.09.2005

1. W dniu dzisiejszym tj, 21.09.2005 roku w siedzibie Agencji Rozwoju Regionalnego S.A w Łomży odbyła się konferencja prasowa na temat „Wejście w rynek- aktywizacja przedsiębiorczości na terenie NTS III”. Prezes Zarządu ARR Pan Sławomir Szulc przedstawił założenia merytoryczne tego przedsięwzięcia podkreślając bardzo praktyczne aspekty projektu tj. utworzenia ok. 100 firm przez ludzi do 25 roku życia. Zdaniem Łomżyńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej to bardzo dobry pomysł na stworzenie wielu młodym i zdolnym ludziom pomostu dla realizacji własnych pomysłów na firmę. Nowe firmy na rynku to także dodatkowe miejsca pracy w już istniejących podmiotach gospodarczych. ŁIPH na spotkaniu reprezentowali Prezes Rady Izby Pan Maciej Krzysztof Zajkowski oraz V-ce Prezes Rady Izby Pan Dr Stanisław Kaczyński.
Więcej informacji na temat tego projektu na stronie Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Łomży pod adresem www.podlaskie.org.pl

2. Ministerstwo Gospodarki i Pracy, Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego oraz Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego organizują bezpłatne seminarium dotyczące Sektorowego Programu Operacyjnego- Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw.
Seminarium odbędzie się 29 września 2005 r. W sali konferencyjnej “Jan Klemens” Hotelu Branicki w Białymstoku przy ul. Zamenhoffa 25.
Zgłoszenia proszę przesyłać na adres krystyna.tarasiuk@umwp-podlasie.pl lub tel. (0 85) 74 97 469, 74 97 470 lub fax. (0 85) 74 85 156 do 26 września br.

3.
Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego i Podlaskie Centrum Euro Info zaprasza na seminaria pt. “BEZZWROTNE DOTACJE DLA FIRM- FUNDUSZ DOTACJI INWESTYCYJNYCH”, które odbędą się 27 i 29 września br. w siedzibie PFRR przy ul. Starobojarskiej 15 w Białymstoku w godz. 9:50-13:00. Koszt uczestnictwa w seminarium wynosi 70 zł netto/os. (22% VAT).
Dodatkowych informacji udzieli Państwu Anna Moczulewska, tel. (0 85) 740 86 83, 740 86 77, e-mail: moczulewska@pfrr.bialystok.pl


Z poważaniem

Dyrektor biura Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej
Tomasz Chrostowski


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę