Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Niebezpieczne skrzyżowanie

Od czwartkowego poranka nie działa sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. gen. Władysława Sikorskiego i Zawadzkiej. To jedno z większych skrzyżowań w mieście, a brak sterującej ruchem sygnalizacji sprawia, że jest tu wyjątkowo niebezpiecznie. Dziś przed godziną 9. zderzyły się tu skoda i suzuki. Na szczęście nikomu z jadących samochodach nic złego się nie stało. Łukasz Czech z ratusza zapowiada, że dzisiaj w godz. 12:00-15:00 zostanie podjęta próba naprawy sygnalizacji na tym skrzyżowaniu.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci wyjaśniając okoliczności kolizji. Najprawdopodobniej za sprawcę zostanie uznany kierowca suzuki, który wyjeżdżając z ul. Zawadzkiej w lewą stroną na ul. Sikorskiego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu skodzie, która jechał w kierunku ronda na skrzyżowaniu z Szosy Zambrowskiej.  Ruch w miejscu kolizji jest utrudniony. 

Sygnalizacja świetlna na tym skrzyżowaniu została uszkodzona około północy z środy na czwartek. Wówczas kierowca forda c-max jadący ul. Sikorskiego od ronda na skrzyżowaniu z Szosą Zambrowską skręcając w ul. Zawadzką, najprawdopodobniej wyniki niedostosowania prędkości, na łuku stracił panowanie nad autem i wjechał w sygnalizację poważnie ją uszkadzając.

 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę