Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Rekordzista nietrzeźwości wjechał w płot

Niemal 3,7 promila alkoholu miał 27-letni mieszkaniec gminy Piątnica, gdy badali go policjanci. Mężczyzna wcześniej miał wjechać w płot na terenie jednej z miejscowości w tej gminie, po czym pojechał dalej.

Jak podaje Urszula Brulińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 16. Mężczyzna został zatrzymany kilka godzin później, bo właściciel uszkodzonego ogrodzenia powiadomił policję o godzinie 19.30. Ze zgłoszenia wynikało, ze kierowca opla astry wjechał w jego ogrodzenie uszkadzając je i odjechał z miejsca zdarzenia. Policjanci szybko ustalili potencjalnego sprawcę zniszczenia płotu. Okazał się nim 27-letni mieszkaniec gminy Piątnica. Był kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało, że w wydychanym powietrzu ma 1,76 mg/l, co przelicza się na niemal 3,7 promila alkoholu w organizmie. 

Policjanci wszczęli wobec mężczyzny postępowanie, które prowadzone będzie w kierunku popełnienia przestępstwa jazdy pod wpływem alkoholu. Kierowcy grozi utrata prawa jazdy na kilka lat, wysoka grzywna, a nawet więzienie. 

zobacz: Pijany wyjechał przed Tira


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę