Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Podobno...? Podobno w Nowogrodzie nie ma człowieka, który potrafiłby poprowadzić KZB, dlatego burmistrz ściągnął znowu człowieka ze swojej rodziny.
 Podobno burmistrz na stawiane zarzuty, że działa niezgodnie z prawem ma jedna odpowiedź „w Nowogrodzie to ja stanowię prawo”.
 Podobno samochód strażacki zabrany straży OSP w Nowogrodzie, burmistrz podarował kierowcy straży OSP w Mątwicy, który wykorzystuje go do celów prywatnych.
 Podobno w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Nowogrodzie zaginął spis pamiątek i eksponatów zgromadzonych w Izbie Pamięci. Dziwnym trafem okoliczności stało się to w tym samym czasie co włamanie do Izby Pamięci i kradzież eksponatów.
 Prawdopodobnie droga w Mątwicy nie zostanie wykonana w tej kadencji, ponieważ na koncie Rad Sołeckich jest za mało pieniędzy.
 Zbieg okoliczności….czy po prostu granda? W dniu 27.08.2005r Straż Rybacka zdjęła ze starorzecza „Lecień” siatki zastawione na ryby. Jednocześnie wylegitymowała znajdujące się nad wodą następujące osoby: M. Dobrzańskiego, Z. Lendo i M. Kuprela. W trakcie legitymowania dojechał na miejsce także Sz. Zalewski ze znajomym. Siatki skonfiskowano, a ryby w nich znajdujące się wypuszczono z powrotem do wody. Nie wiadomo czy w/w panowie mieli coś wspólnego z zastawionymi sieciami, czy tylko przypadkiem tam się spotkali. Podobno w tym dniu M. Dobrzański obchodził urodziny. Czyżby chciał ugościć kolegów cudzymi rybami?

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę