Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Dzięki szybkiej interwencji policjantów udało się uratować z pożaru 6 osób

Grajewscy policjanci jako pierwsi dotarli na miejsce pożaru. Z płonącej kamienicy wyprowadzili mieszkańców. Wynieśli też z budynku butlę gazową. Dzięki szybkiej interwencji funkcjonariuszy, żadnemu z mieszkańców nic się nie stało.

Jak przekazuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grajewie do zdarzenia doszło we wtorek w nocy, w jednej z kamienic na terenie miasta. Policjanci z grajewskiej patrolówki otrzymali informację o pożarze i jako pierwsi dotarli na miejsce zdarzenia. Przed płonącym budynkiem wielorodzinnym funkcjonariusze zauważyli mężczyzn, którzy krzyczeli, że ich mieszkanie pali się. Policjanci błyskawicznie ustalili, że w ich domu nikogo więcej nie ma, ale w innych mieszkaniach przebywają lokatorzy.  Funkcjonariusze zaalarmowali mieszkańców o pożarze i pomogli im w ewakuacji. Podczas sprawdzania budynku okazało się również, że w jednym z pomieszczeń znajduje się butla z gazem. Aby zapobiec tragedii policjanci natychmiast wynieśli ją w bezpieczne miejsce. Przybyli na miejsce zdarzenia strażacy ugasili z kolei pożar.
Teraz grajewscy śledczy wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę