Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

LISTY... OPINIE... ...?

Droga redakcjo !
Pragnę poruszyć ważny temat dotyczący mojego miasta. Jestem młodą osobą, ale potrafię zauważyć już pewne problemy, które niewątpliwie mają miejsce w naszym mieście.
Nie potrafię zrozumieć działalności kierownika GOK-u w Nowogrodzie, który tak naprawdę nic nie robi dla dzieci i młodzieży w naszym mieście. Owszem na pochwałę zasługuje to, iż jest możliwość korzystania z Internetu w budynku GOK-u. Jednak nie można tam sprawdzić ani poczty elektronicznej, ani używać komputera do zabawy. Nie dziwię się więc, że czytelnia, w której znajdują się komputery „świeci pustkami”. Kierowniczka GOK-u starała się zorganizować dyskoteki, które kończyły się zawsze tak samo: ogromną ilością szkła na ulicy z wybitej szyby w oknie oraz interwencją sąsiadów. Uważam, że można by było tego uniknąć, chociażby zatrudniając pracownika ochrony co kosztuje niecałe 100 zł albo prosząc policję aby w tym dniu podczas patrolu zwróciła szczególną uwagę na ten właśnie budynek (co nie kosztuje nic).
Ze sprawdzonych źródeł wiem też, że próby Dziewczęcego Zespołu Folklorystycznego z Nowogrodu, (który jak wiemy jest żywą reklamą naszego miasta)zostały zawieszone na ponad pół roku z powodu braku pieniędzy, gdyż wydano je na choreografa dla Zespołu Tańca Disco. Uważam, że na Dziewczęcy Zespół powinny znaleźć się pieniądze, bo to właśnie one podtrzymują tradycję kurpiowską. Myślę, że wzorem dla pani Karpińskiej powinna być kierowniczka GOK-u w Zbójnej, w którym robi się bardzo dużo z myślą o dzieciach i młodzieży tam mieszkającej. A może po prostu nie wystarczy do tego stanowiska mieć średnie wykształcenie i być spokrewnioną z burmistrzem? Sala gimnastyczna. Pomysł był oczywiście bardzo dobry, ale jak się dowiaduję jest to teraz sala widowiskowa. Nie można tam grać w siatkówkę ani w koszykówkę, gdyż jak to powiedziała pani Karpińska „sala się zniszczy”. Jak do tej pory odbyły się tam tylko dwie „znaczące imprezy”(?): Dzień Matki i konkurs recytatorski. Wydawało mi się, że miała to być sala gimnastyczna, wyremontowana z myślą o dzieciach i młodzieży. Gratuluję poronionego pomysłu! Z szacunkiem i poważaniem ŻAK


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę