Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Prezydent Duda przyjedzie do Kolna.

Główne zdjęcie
27 listopada 2019 r. Prezydent RP Andrzej Duda spotkał się z mieszkańcami powiaty wysokomazowieckiego w Kuleszach Kościelnych

W czwartek Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda złoży wizytę w Kolnie. Przyjedzie na zorganizowaną tu konferencję „Perspektywy dla mieszkańców obszarów wiejskich”, ale także, aby spotkać się z mieszkańcami powiatu kolneńskiego. Oficjalny program prezydenckiej wizyty ma trzy punkty.

„Perspektywy dla mieszkańców obszarów wiejskich” to organizowany z inicjatywy Prezydenta RP cykl konferencji prezentujących działania państwa dla rozwoju polskiej wsi. W organizację prezydenckich konferencji zaangażowanych jest trzynaście ministerstw, które prezentuje swoje programy skierowane do mieszkańców obszarów wiejskich. Jest to także okazja do wspólnej dyskusji z samorządowcami na temat lepszego rozwoju wsi. Prezydentowi Dudzie w Kolnie na niej towarzyszyć ma minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski. Konferencja w Kolneński Ośrodku Kultury i Sportu, przy ul. Marii Konopnickiej 4 ma rozpocząć się o godzinie 10.00, ale wizyta i wystąpienie Prezydenta Andrzeja Dudy jest na niej planowane około godziny 12.40.

Wcześniej Prezydent Polski  na odwiedzić cmentarz w Kolnie. Tu ma złożyć wieniec przed pomnikiem upamiętniającym żołnierzy Wojska Polskiego zamordowanych przez bolszewików po bitwie pod Lemanem z 25 VIII 1920 roku.

Trzecim i ostatnim oficjalnym punktem prezydenckiej wizyty w Kolnie jest spotkanie z mieszkańcami powiatu kolneńskiego. Dojdzie do niego w Hali sportowej Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, przy ul. Marii Dąbrowskiej. To spotkanie ma rozpocząć się  o godzinie 16. i na nim planowane jest wystąpienie Prezydenta RP Andrzeja Dudy.
Mieszkańcy do hali wchodzić będa mogli już od godz. 1430 wejściem głównym byłego gimnazjum – przez bramy od strony Orlenu i ul. M. Dąbrowskiej.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę