Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Disco-polo Sylwester

Do północy D-Bomb, o północy sztuczne ognie, a po północy zespół Loka. Łomżyńska Noc Sylwestrowa na Starym Rynku w rytmach disco – polo, ale bez gwiazd gatunku.

D-Bomb to grupa, która przed 20 laty zdobyła nagrody Dance Music Award. Miejscy urzędnicy zapraszając na sylwestrowy jej koncert na Starym Rynku podają, że to twórca takich utworów jak „O Ela, Ela” czy „Najbardziej dzisiaj chcę”. 
D-Bomb na sceną wejdzie o godzinie 23. i ma występować do północy.
Kwadrans po północy ma zaś zacząć się koncert zespół Loka - „wykonawca takich utworów jak „Prawdziwe powietrze” oraz „Atom miłości”. 
Największy dotychczasowy sukces tego zespołu to dwie nominacje do nagrody ESKA Music Awards i występ na „Koncercie trendy” podczas festiwalu TOPtrendy w 2012 roku.

Nim te „gwiazdy” zabłysną na łomżyńskiej scenie, publiczność rozgrzewać ma formacja MEGI, utworzona przez Magdalenę Muczyńską i Filipa Zawadzkiego. To oni wygrali tegoroczny miejski konkursu muzyczny, w którym nagrodą główną jest występ na wstępie Łomżyńskiej Nocy Sylwestrowej. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę