Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Kolejny pijany trafił

8 nietrzeźwych kierowców zatrzymali w poświąteczny piątek policjanci na drogach województwa podlaskiego. Jeden spowodował kolizję w której trzy osoby zostały poszkodowane. Pijany rekordzista wpadł w Łomży.

Wczoraj po godzinie 19 w Łomży, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę volkswagena. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że 38-letni kierowca miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. 

Także wczoraj o godzinie 21.25 doszło do zdarzenia drogowego na DK19 w miejscowości Knorydy. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, iż 64letni kierowca volkswagena wjechał w tył mercedesa (busa), który miał awarię i stał na poboczu. 69 letni kierowca i 23 letni pasażer mercedesa oraz kierowca volkswagena zostali przewiezieni do szpitala. Wstępne badanie alkomatem wykazało, iż kierujący volkswagenem miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę