Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Kierownik w Hali Kultury

Główne zdjęcie
Sławomir Śledziewski

Sławomir Śledziewski ma być kierownikiem Hali Kultury w Łomży. W piątek miejscy urzędnicy opublikowali podpisaną w poniedziałek przez prezydenta Mariusza Chrzanowskiego informację o wynikach naboru. To mąż radnej miejskiej Edyty Śledziewskiej z komitetu Koalicja Obywatelska stworzonego przez Platformę Obywatelską i Nowoczesną.

Sławomir Śledziewski ma 43 lata. Mieszka w Łomży, ale od ponad trzech lat dojeżdża do pracy do Szumowa, gdzie jest dyrektorem miejscowego Gminnego Ośrodka Kultury.
- Z uwagi na zajmowane aktualnie stanowisko (...) - posiada doświadczenie zawodowo w organizacji przedsięwzięć kulturalnych, artystycznych i promocyjnych a także zna lokalne środowisko działające w obszarze kultury – napisał prezydent Łomży w uzasadnieniu wyboru. - Podczas rozmowy kwalifikacyjnej wykazał się najlepszą znajomością zagadnień z zakresu kultury i sztuki współczesnej oraz przepisów mających zastosowanie w zakresie działalności Hali Kultury (w tym zależeń projektowych). Przedstawiona przez Pana Śledziewskiego koncepcja działalności Hali Kultury uzyskała wysoką notę – czytamy w dokumencie.

Hala Kultury to na nazwa miejskiej placówki która powstaje w dawnej hali targowej na Starym Rynku. Koszt jej przebudowy szacowany jest na ponad 18 i pół miliona złotych, przy czym blisko 10 milionów to unijna dotacja pozyskana za pośrednictwem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Hala ta ma być otwarta w kwietniu 2020 roku.


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę