Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Odwołanie dyrektora potwierdzone

Główne zdjęcie
Wiesław Grzymała

Po tygodniu Biuro Prasowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa potwierdziło nasze informacje o tym, że Wiesław Grzymała został odwołany ze stanowiska Dyrektora Podlaskiego Oddziału Regionalnego. - Pan Grzymała był zatrudniony na podstawie powołania. W takim przypadku zarówno powołanie jak i odwołanie następuje bez podania przyczyny – czytamy w przekazanej nam odpowiedzi.

O tym, że Wiesław Grzymała nie jest już dyrektorem Podlaskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży informowaliśmy w poprzedni piątek. Oficjalnie nikt tego nie chciał potwierdzić... a na stronie internetowej Agencji nadal jest on przedstawiany jako dyrektor Podlaskiego Oddziału Regionalnego. 
Dziś przyszła odpowiedź na nasze pytania: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa potwierdza, że Pan Wiesław Grzymała został odwołany ze stanowiska Dyrektora Podlaskiego Oddziału Regionalnego. Pan Grzymała był zatrudniony na podstawie powołania. W takim przypadku zarówno powołanie jak i odwołanie następuje bez podania przyczyny.

Na razie nie ma następcy dyrektora Wiesława Grzymały, który funkcję pełnił od czerwca 2017 roku.
- Zgodnie z obowiązującymi w ARiMR procedurami, w przypadku nieobecności Dyrektora jednostki/komórki organizacyjnej ARiMR, obowiązki przejmuje Zastępca Dyrektora zgodnie z ustaloną tabelą zastępstw – podało biuro prasowe ARiMR na pytanie kto kieruje praca oddziału.

Pytanie: Czy będzie konkurs na nowego dyrektora? - Pozostawiono bez odpowiedzi. 

O tym, że Wiesław Grzymała miałaby objąć stracić funkcję dyrektura ARiMR w Łomży mówiło się od kilku miesięcy. Wiosną osiągnął wiek emerytalny. 
Grzymała od lat jest członkiem Prawa i Sprawiedliwości. To także wieloletni radny miejski – jest także nim w obecnej kadencji samorządu. W latach 2006-2010 oraz 2015 – 2017 był przewodniczącym Rady Miejskiej Łomży. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę