Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Mieszkanie jak nowe

Remont domu lub mieszkania to poważne wyzwanie, do którego trzeba się odpowiednio przygotować, zwłaszcza jeśli mamy zamiar wykonać go we własnym zakresie. Przemyślane zakupy oraz dobrze rozplanowana prace pozwolą nam na zaoszczędzenie środków finansowych, a także czasu. Ma to niebagatelne znaczenie, gdyż jak dobrze wiemy remonty nie należą do najprzyjemniejszych spraw w życiu i są raczej koniecznością, przez którą trzeba przebrnąć.

  1. Remont? Na zakupy!
  2. Elementy gipsowe – korzystne rozwiązanie
  3. Zupełnie nowy wymiar

Remont? Na zakupy!

W poszukiwaniu sklepu z produktami budowlanymi, który pomoże nam odmienić nasze wnętrza, warto zajrzeć na stronę Sklep Flexgips. Znajdziemy tutaj wiele intrygujących rozwiązań, dzięki którym nasze mieszkanie zyska zupełnie nowy wymiar. Flexgips proponuje np. kamienie dekoracyjne, a właściwie ich imitacje, wykonane z gipsu. Są one lżejsze i tańsze niż ich kamienne odpowiedniki – dzięki temu są także tańsze, co może mieć znaczenie dla portfeli niektórych z nas. Możemy nabyć je zarówno w łatwych do montażu panelach, jak i w formie pojedynczych płytek. Nabędziemy tu także panele ścienne 3D, także wykonane z gipsu, posiadające różnorodne trójwymiarowe wzory – dzięki pokój lub ściana w przedpokoju zyskają naprawdę niepowtarzalny wygląd. Ich cena jest bardzo przystępna – tak jak w przypadku w/w imitacji kamieni dekoracyjnych.

Elementy gipsowe – korzystne rozwiązanie

Prefabrykaty produkowane przez Flexgips są tańsze, łatwe w montażu, mają idealne kąty, etc. Dzięki takim rozwiązaniom oszczędzamy nawet do 70% czasu przeznaczonego na remont. Nie bez znaczenia jest także fakt, iż prace stają się mniej kłopotliwe i brudzące. Systemy gipsowe sprawdzą się zarówno w starym, jak i w nowym budownictwie. Oferta produktów obejmuje, m.in.: sufity podwieszane, kątowniki, czy osłony karnisza. Zaletą elementów gipsowych jest to, że można je dowolnie przycinać, przystosowując do konkretnych potrzeb, a także – jeśli zachodzi taka konieczność – zlecić firmie wykonanie kształtek gipsowych dokładnie takich, jakich akurat potrzebujemy, np. w związku z przebudową poddasza czy łazienki. To zdecydowanie zwiększa nasze opcje usprawnienia remontu.

Zupełnie nowy wymiar

Sucha zabudowa daje nam możliwości kształtowania sufitów, czy ścian w zupełnie nowy sposób. Wykorzystując różnego typu półki sufitowe np., uzyskamy niepowtarzalne sposoby umieszczenia tam kabli, instalacji czy też nowoczesnego oświetlenia typu LED. Nasze stare mieszkanie zyska zupełnie nowy wymiar. Kto wie – być może po skończonym remoncie generalnym sami go nie poznamy?

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę