Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Zbierają na odbudowę domu ojca

W nocy z 11 na 12 grudnia w Wygodzie spłonął dom. Ogień zniszczył niemal cały budynek, a 65-letni mężczyzna ledwo uciekł z pożaru. Dzieci chcą odbudować jego dom, jednak – jak podają - nie jesteśmy w stanie sami sobie z tym poradzić. Na serwisie Zrzutka.pl zorganizowali zbiórkę środków na odbudowę domu.

- Odbudowa domu będzie bardzo kosztowna, trzeba wymienić elementy konstrukcji, wstawić okna i drzwi, a także kupić potrzebne meble i sprzęty – podają wskazując, że na odbudowę domu ojca chcą zebrać  50 tysięcy złotych. - Zwracamy się do wszystkich, którym los innych nie jest obojętny. Chcielibyśmy, aby nasz ojciec odzyskał dach nad głową. To będą dla niego wyjątkowo ciężkie święta. Prosimy o jakiekolwiek wpłaty. Razem możemy odmienić czyjeś życie.

Link do zbiórki: zrzutka.pl/wz5tnd

zobacz: Spłonął dom w Wygodzie

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę