Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Ćwierćwiecze Mlekpol-u

W miniony weekend „Mlekpol” uroczyście świętował jubileusz 25-lecia powstania. Podczas uroczystej Mszy św. w Grajewie Biskup Łomżyński Stanisław Stefanek poświecił sztandar SM Mlekpol. Później uroczystości jubileuszowe przeniosły się do Filharmonii Białostockiej, gdzie ponad 100 osób – pracowników, rolników oraz osób współpracujących ze spółdzielnią odznaczonych zostało Złotymi, Srebrnymi i Brązowymi Krzyżami zasługi nadanymi przez Prezydenta RP.

Spółdzielnia Mleczarska w Grajewie powstała w listopadzie 1980 roku. Od 1993 roku funkcjonuje pod nazwą „Mlekpol”. Jest największa polską spółdzielnia mleczarską, producentem m.in., wyrobów marki „Łaciate”. W 2004 roku spółdzielnia skupiła i przerobiła prawie 762 mln. litrów – o 10% więcej niż w roku 2003. W 2005 roku zamierza skupić 850 mln litrów i tym samym pobić kolejny rekord w wielkości skupu surowca. Spółdzielnia skupuje mleko od 12,5 tys. dostawców głównie z regionu województw podlaskiego, warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego. W skład Mlekpolu wchodzi siedem zakładów produkcyjnych – w Grajewie, Kolnie, Mrągowie, Sejnach, Augustowie, Zambrowie i Bydgoszczy.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę