Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

W Perspektywie – znacznie mniej dopłat za energię cieplną.

Łagodna zima sprawiła, że więcej osób otrzyma zwrot pieniędzy za c.o. niż przez ostatnie kilka lat. Dopłat jest zaledwie 190-ąt, choć zwykle oddać za energię cieplną musiało blisko 300-stu mieszkańców – mówi wiceprezes Spółdzielni Mieszkaniowej Perspektywa, Leszek Konopka. Dopłaty do ogrzewania sięgają 100-200 złotych, najwyższe rachunki opiewały na kwotę tysiąca złotych. Ponad tysiąc sięgały też najwyższe zwroty za energię cieplną.

Te kwoty będzie można odjąć od czynszu lub w niektórych przypadkach wypłacić. Mniej dopłat za energię i wyższe zwroty w Spółdzielni Perspektywa – to również zasługa remontów, które spółdzielnia wykonała przed sezonem grzewczym – mówi prezes Konopka. Ciepło udało się zaoszczędzić m.in. dzięki pracom dociepleniowym balkonów.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę